13-14.07: Motywy i Tattoo Konwent

W ten weekend nasz team, Avocado Pracownia Twórcza, 4REST, a teraz również Zapuzzlowani, brał udział w dwóch eventach, a były to: po raz pierwszy organizowane Motywy – Targi Mody i Designu oraz dobrze znany w kręgach fanów tatuaży Tattoo Konwent. Nigdy wcześniej nie działaliśmy na dwóch frontach, więc logistyczne obawy były spore, ale, jak się okazało, całkowicie niepotrzebne – Organizacja to nasze drugie imię! Wszystko poszło sprawnie: przed, w trakcie i po.

Nietypowe Puzzle Drewniane Motywy

Każdy, kto kiedykolwiek brał udział w tego typu wydarzeniach jako wystawca, wie, że to ogromny zastrzyk adrenaliny i energii do działania. Tak było i tym razem: choć, głównie w przypadku pierwszego przedsięwzięcia, hale świeciły niekiedy pustkami, poznaliśmy wielu fantastycznych ludzi. A że było dużo czasu, to i również z fantastycznymi ludźmi porozmawialiśmy nieco dłużej ;).

Avocado PT Targi Motywy

Szczególnie ciepłym przyjęciem cieszyły się Nietypowe Puzzle Drewniane, czyli nasza nowość, rodzynek wśród wielkich, ciężkich map. Rozłożony stolik i porozrzucane wokół elementy zachęcały do przystania, przyjrzenia się i, w efekcie końcowym, przyłączenia się do zabawy. Okazało się, że niemal każdego wiążą w puzzlami jakiś ciepłe wspomnienia. Najwytrwalsi spędzili z nami całe dwa dni! Inni postawili sobie za cel ułożyć dla nas ten lub inny fragment obrazka. Jeszcze inni dopingowali swoich Zapuzzlowanych znajomych. Niezauważalnie społeczność zaczęła się rozrastać, angażować coraz to nowe osoby. Super!

Zapuzzlowani targi Motywy

Jeśli kogoś temat naszych Nietypowych Puzzli interesuje, zapraszamy do zakładki „Zapuzzlowani” – znajdziecie tam informacje o założeniach społeczności i naszych pomysłach na kolejne miesiące. Pamiętajcie o podaniu maila – ekskluzywna grupa Zapuzzlowanych to same profity ;).