JEMY (i układamy!) na Stadionie

W poprzednią sobotę zapuzzlowaliśmy na Stadionie Energa w Gdańsku! Nasze stoisko powstało przy okazji festiwalu Baltic Games i zawodów Skateboard, Inline, BMX i MTB, a do udziału w zabawie zaprosiły nas FUTRAKI. Była dobra muzyka, świetni prowadzący, wieczorne koncerty i pyszne jedzonko, słowem: wszystko, co potrzebne do dobrej zabawy. Namiot Zapuzzlowanych rozstawił się na końcu foodtruckowej ścieżki, pomiędzy strefą jedzenia, a kasami biletowi na skoki wysokościowe. Do dyspozycji były aż cztery stoły z przymocowanymi tacami, naszym najnowszym udogodnieniem, a namiot ratował nas przed grzejącym słońcem ;).

Zapuzzlowani Baltic Games

Co tam się działo! Pomijając widok na nasz przepiękny gdański „Bursztynek”, od czasu do czasu udało nam się zerknąć na rowerowe akrobacje młodych sportowców.

Nietypowe Puzzle Drewniane elementy specjalne

Naszym celem była promocja Nietypowych Puzzli Drewnianych. Choć zainteresowanie nie było tak duże jak na poprzednich imprezach w tym miesiącu (jak choćby podczas targów MOTYWY czy Tattoo Konwent), to udało się zarazić zapuzzlowanym wirusem układania parę osób – a więc pełen sukces! ;). Rozkręcamy się!