Daj się Zapuzzlować!

Chcesz idealny prezent na Święta? Tylko na www.wspieram.to/zapuzzlowani kilkadziesiąt nowych wzorów!

Zamów Puzzle!

Jezioro Wanaka

Drzewko na jeziorze Wanaka w Nowej Zelandii - to symbol oporu, kreatywności i siły woli
(tu, powstała nasza firma)

Elementy specjalne

Unikatowe i dedykowane dla każdego wzoru!!

DAWNO, DAWNO TEMU…

…pewnego wieczora, w pewnym mieszkaniu, przy pewnym stole z rozłożonymi na blacie puzzlami narodziły się pytania. 

Dlaczego wszystkie puzzle wyglądają tak samo? Dlaczego od lat wszystkim kojarzą się jedynie z małymi, jednakowo wyglądającymi elementami? Dlaczego tak łatwo niszczy je wylana herbata, pochłania wnętrze kanapy czy wciągają czeluści odkurzacza? Dlaczego nikt niczego nie zmienia?! 

Tego było już za wiele. Wzięliśmy sprawy w swoje ręce i puściliśmy wodze fantazji na przekór temu, co znane i do czego jesteśmy przyzwyczajeni – wszystko po to, aby obalić mit. PUZZLE SĄ PRZECIEŻ TAK WCIĄGAJĄCE!

Podczas setek godzin spędzonych w warsztatowym kłębowisku wiór, po miesiącach testów prototypów i wielu, wielu naradach dotyczących ostatecznego wyglądu marki zostało powołane do życia

Drewniane Puzzle to rozrywka intelektualna pod hasłem „łączymy” – nie tylko pasujące do siebie elementy, ale przede wszystkim ludzi. Dajcie się Zapuzzlować! Nasze produkty są okazją do wspólnego wytężania umysłów i robią furorę podczas wspólnych wieczorów w większym gronie – potwierdzone doświadczeniem ;)!

Dodatkowej radości przysporzy estetyczne wykonanie elementów, od których unosi się cudowny zapach drewna. Ach, no i kształty specjalne: ptaki, statki, chatki, narciarze czy liście, nic nas przecież nie ogranicza! Każdy, kto kiedykolwiek narzekał na powtarzalny obrys puzzli będzie zachwycony gąszczem naszych pokręconych fal. Puzzle stworzone zostały z myślą o wielodniowej, intensywnej zabawie twórczej i intelektualnej atmosferze, która pochłonie każdego! 

Dziś wciągamy Was w ten pokręcony świat tysiąca wzorów, który tworzymy w ramach pozytywnie zakręconej społeczności

Print

Zapuzzlowani to projekt dedykowany miłośnikom układania puzzli oraz entuzjastom kreatywnego spędzania czasu. Dzięki wymianie opinii, sugestii i rekomendacji społeczność nieustannie zacieśnia więzi i rozszerza zasięg o kolejnych Zapuzzlowanych. Jest miło, inspirująco i… z przytupem!

Organizujemy eventy, warsztaty, konkursy i zawody.
Z każdym dniem plany na przyszłość są ambitniejsze i jeszcze bardziej kreatywnie, choć na razie muszą pozostać naszą słodką tajemnicą… 😉 

Obecnie przygotowujemy się do ambitnej akcji – kampanii crowdfundingowej – chcemy razem z Wami dokonać czegoś nowego: wypromować pierwszą polską markę Nietypowych Puzzli Drewnianych. Wszystko w rękach Zapuzzlowanych!

Daj się porwać pasji tworzenia i stań się członkiem ekskluzywnej grupy pierwszych wspierających. Zostaw nam swój e-mail, będziemy informować Cię o przebiegu akcji, benefitach i rabatach, które przysługują tym, którzy uwierzyli w nas jako pierwsi ;). 

Dołącz do ekipy,

która ukształtuje wygląd puzzli!

[newsletter]