Daj się Zapuzzlować!

Witaj w Zapuzzlowanym Świecie!
Daj się wciągnąć w niesamowitą przygodę ukrytą w Puzzlach!

Zamów swoje Puzzle

Puzzle Świat

Zapuzzlowana przygoda to zabawa, wiedza, ekologia
& rozrywka dla całej rodziny!

Podbij Zapuzzlowany Świat!

Elementy specjalne

Unikatowe i dedykowane dla każdego wzoru!!

Zajrzyj na insta!!

Zapuzzlowany Sklep już otwarty!!

www.ZAPUZZLOWANI.pl

Znajdz swoje Puzzle!

Wielkie otwarcie

Zapuzzlowanego Sklepu 

Nie nudź się w domu – zamów Puzzle już dziś

Rabat 15pln na ekologiczne kartonowe pudełka!

Kod “Jestem-Eko”

DAWNO, DAWNO TEMU…

…pewnego wieczora, w pewnym mieszkaniu, przy pewnym stole z rozłożonymi na blacie puzzlami narodziły się pytania. 

Dlaczego wszystkie puzzle wyglądają tak samo? Dlaczego od lat wszystkim kojarzą się jedynie z małymi, jednakowo wyglądającymi elementami? Dlaczego tak łatwo niszczy je wylana herbata, pochłania wnętrze kanapy czy wciągają czeluści odkurzacza? Dlaczego nikt niczego nie zmienia?! 

Tego było już za wiele. Wzięliśmy sprawy w swoje ręce i puściliśmy wodze fantazji na przekór temu, co znane i do czego jesteśmy przyzwyczajeni – wszystko po to, aby obalić mit. PUZZLE SĄ PRZECIEŻ TAK WCIĄGAJĄCE!

Podczas setek godzin spędzonych w warsztatowym kłębowisku wiór, po miesiącach testów prototypów i wielu, wielu naradach dotyczących ostatecznego wyglądu marki zostało powołane do życia

Drewniane Puzzle to rozrywka intelektualna pod hasłem „łączymy” – nie tylko pasujące do siebie elementy, ale przede wszystkim ludzi. Dajcie się Zapuzzlować! Nasze produkty są okazją do wspólnego wytężania umysłów i robią furorę podczas wspólnych wieczorów w większym gronie – potwierdzone doświadczeniem ;)!

Dodatkowej radości przysporzy estetyczne wykonanie elementów, od których unosi się cudowny zapach drewna. Ach, no i kształty specjalne: ptaki, statki, chatki, narciarze czy liście, nic nas przecież nie ogranicza! Każdy, kto kiedykolwiek narzekał na powtarzalny obrys puzzli będzie zachwycony gąszczem naszych pokręconych fal. Puzzle stworzone zostały z myślą o wielodniowej, intensywnej zabawie twórczej i intelektualnej atmosferze, która pochłonie każdego! 

Dziś wciągamy Was w ten pokręcony świat tysiąca wzorów, który tworzymy w ramach pozytywnie zakręconej społeczności

Print
Zapuzzlowani_0351_s

Zapuzzlowani to projekt dedykowany miłośnikom układania puzzli oraz entuzjastom kreatywnego spędzania czasu. Dzięki wymianie opinii, sugestii i rekomendacji społeczność nieustannie zacieśnia więzi i rozszerza zasięg o kolejnych Zapuzzlowanych. Jest miło, inspirująco i… z przytupem!

Organizujemy eventy, warsztaty, konkursy i zawody.
Z każdym dniem plany na przyszłość są ambitniejsze i jeszcze bardziej kreatywnie, choć na razie muszą pozostać naszą słodką tajemnicą… 😉 

Obecnie przygotowujemy i wysyłamy zamówienia z  kampanii crowdfundingowej, która odniosła miażdzący sukces!! Dziękujemy!! Razem z Wami dokonaliśmy czegoś nowego: wydaliśmy pierwszą polską markę Nietypowych Puzzli Drewnianych. Zapuzzlowani ROCK!!