Daj się Zapuzzlować!

Witaj w Zapuzzlowanym Świecie!
Rabat z okazji otwarcia!!

Zamów swoje Puzzle

Jezioro Wanaka

Drzewko na jeziorze Wanaka w Nowej Zelandii - to symbol oporu, kreatywności i siły woli
(tu, powstała nasza firma)

Elementy specjalne

Unikatowe i dedykowane dla każdego wzoru!!

Zajrzyj na insta!!

Zapuzzlowany Sklep już otwarty!!

Czekamy na przeniesienie domeny, tymczasem już możesz zamawiać na Shoplo!

Znajdz swoje Puzzle!

Wielkie otwarcie

Zapuzzlowanego Sklepu 

Nie nudź się w domu – zamów Puzzle już dziś

z rabatem -10% na cały koszyk!!!

Kod “Hello”

DAWNO, DAWNO TEMU…

…pewnego wieczora, w pewnym mieszkaniu, przy pewnym stole z rozłożonymi na blacie puzzlami narodziły się pytania. 

Dlaczego wszystkie puzzle wyglądają tak samo? Dlaczego od lat wszystkim kojarzą się jedynie z małymi, jednakowo wyglądającymi elementami? Dlaczego tak łatwo niszczy je wylana herbata, pochłania wnętrze kanapy czy wciągają czeluści odkurzacza? Dlaczego nikt niczego nie zmienia?! 

Tego było już za wiele. Wzięliśmy sprawy w swoje ręce i puściliśmy wodze fantazji na przekór temu, co znane i do czego jesteśmy przyzwyczajeni – wszystko po to, aby obalić mit. PUZZLE SĄ PRZECIEŻ TAK WCIĄGAJĄCE!

Podczas setek godzin spędzonych w warsztatowym kłębowisku wiór, po miesiącach testów prototypów i wielu, wielu naradach dotyczących ostatecznego wyglądu marki zostało powołane do życia

Drewniane Puzzle to rozrywka intelektualna pod hasłem „łączymy” – nie tylko pasujące do siebie elementy, ale przede wszystkim ludzi. Dajcie się Zapuzzlować! Nasze produkty są okazją do wspólnego wytężania umysłów i robią furorę podczas wspólnych wieczorów w większym gronie – potwierdzone doświadczeniem ;)!

Dodatkowej radości przysporzy estetyczne wykonanie elementów, od których unosi się cudowny zapach drewna. Ach, no i kształty specjalne: ptaki, statki, chatki, narciarze czy liście, nic nas przecież nie ogranicza! Każdy, kto kiedykolwiek narzekał na powtarzalny obrys puzzli będzie zachwycony gąszczem naszych pokręconych fal. Puzzle stworzone zostały z myślą o wielodniowej, intensywnej zabawie twórczej i intelektualnej atmosferze, która pochłonie każdego! 

Dziś wciągamy Was w ten pokręcony świat tysiąca wzorów, który tworzymy w ramach pozytywnie zakręconej społeczności

Print

Zapuzzlowani to projekt dedykowany miłośnikom układania puzzli oraz entuzjastom kreatywnego spędzania czasu. Dzięki wymianie opinii, sugestii i rekomendacji społeczność nieustannie zacieśnia więzi i rozszerza zasięg o kolejnych Zapuzzlowanych. Jest miło, inspirująco i… z przytupem!

Organizujemy eventy, warsztaty, konkursy i zawody.
Z każdym dniem plany na przyszłość są ambitniejsze i jeszcze bardziej kreatywnie, choć na razie muszą pozostać naszą słodką tajemnicą… 😉 

Obecnie przygotowujemy i wysyłamy zamówienia z  kampanii crowdfundingowej, która odniosła miażdzący sukces!! Dziękujemy!! Razem z Wami dokonaliśmy czegoś nowego: wydaliśmy pierwszą polską markę Nietypowych Puzzli Drewnianych. Zapuzzlowani ROCK!!