Mandala Zieleń #1

250.00 

Pachnie, a dzięki estetyce kolorów i symetrii sprzyja medytacji i skupieniu – nasza Mandala to same zalety oraz piękny wystrój domu ;). Pasuje wszędzie tam, gdzie kocha się detale i docenia pomysłowość.

Brak w magazynie

Brak w magazynie

SKU: mandala-1-1 Kategoria: Tagi: ,
 

Opis

„Nikt z nas nie jest sam. Ludzie oddziałują na siebie nawzajem, jakby byli połączeni kręgami tajemniczej energii – a przez każdego z nas przechodzi przynajmniej kilka takich kręgów. Dzięki temu wszystko, co czynimy, każde nasze uzewnętrznione uczucie, a może i myśli – nawet te, którym nie dajemy wyrazu, zyskują nieskończony rezonans. Każdy z nas nawet nieświadomie, wpływa na innych i staje się ogniwem łańcucha myśli, uczuć, reakcji i wydarzeń mogących zogromnieć wręcz do procesów historycznych.” (Małgorzata Musierowicz, „Opium w rosole”)

Mandale otacza pewnego rodzaju magia, w ich obrys wpisana jest harmonia i chaos – dwie przeciwstawne siły, które według wschodnich ideologii oddziałują na świat. Nasza Mandala jest inspiracją zaczerpniętą z tamtejszych kultur – dekoracją, która przypomina o balansie; pozwala na chwilę zadumy i porywa w niezwykły świat nieprzeniknionych wzorów i kształtów.

Materiał: sklejka drewniana, farby akrylowe

Średnica: 70 cm

Zdjęcie może się różnić od rzeczywistej kolorystyki produktu. Wynika to z ustawień monitorów bądź wyświetlaczy na urządzeniach mobilnych.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Tylko zalogowani klienci, którzy kupili ten produkt mogą napisać opinię.